KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız 2005 yılında İSG İşyeri Sağlık Güvenlik Laboratuvarı Çevre Teknolojileri Ltd. Şti. ünvanıyla Ankara ilinde kurulmuştur. Firmamız Türk Akreditasyon Kurumu tarafından 04.07.2007 tarihinde TS EN ISO/IEC 17025 (Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar) standardına göre AB-0103-T numarası ile akredite edilmiştir.

İSG İşyeri Sağlık Güvenlik Laboratuvarı Çevre Teknolojileri Ltd. Şti, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü tarafından Y-06/155/2008 numaralı Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlilik Belgesini almaya hak kazanmış bir kuruluştur.

İSG İşyeri Sağlık Güvenlik Laboratuvarı Çevre Teknolojileri Ltd. Şti, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü  tarafından 29/06/2016 tarihinde106 numaralı İş Hijyeni Ölçüm ,Test ve  Analiz Yeterlilik Belgesini almaya hak kazanmış bir kuruluştur.

Firmamız teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve buna uygun ölçüm cihazları kullanmaktadır. Çevre ölçüm faaliyetleri konusunda uzman olan kadrosuyla, tarafsız ve bilimsel olarak hizmet vermektedir. Günümüze kadar gerçekleştirdiği ve bundan sonrada gerçekleştireceği projeleriyle, iddialı, tutarlı, kararlı ve dürüst çalışma ilkeleriyle tercih edilen seçkin firmalar arasında hak ettiği konumu sürdürmekte kararlıyız.